دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠ صفحه اصلی درباره ما RSS
حوزه مدیریت
شرایط شرکت در جشنواره استانی علامه حلی(ره)
مسئولان مجاهدانه به مردم خدمت کنند/ هیچ بنر و پلاکارد تبریکی برای انتصاب من نصب نشود
سند جامع بهبود فرهنگ عمومی تدوین شود/ اعلام حمایت از نماینده جدید ولی فقیه در گیلان
معاونت ها  
تستست
بخش های علمی
بخش های فرهنگی
سایر لینک ها
تست
امکانات سایت  
 

 

شرایط شرکت در جشنواره استانی علامه حلی(ره) شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره علامه حلی(ره) به شرح ذیل می باشد:
پیام تبریک مدیر حوزه های علمیه گیلان به نمیانده ولی فقیه استان حجت الاسلام حسین انصاری مدیر حوزه های علمیه برادران و خواهران استان گیلان در پی انتصاب حجت الاسلام رسول فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت پیام تبریکی صادر کرده است.
امام جمعه جدید رشت در اولین خطبه ها: مسئولان مجاهدانه به مردم خدمت کنند/ هیچ بنر و پلاکارد تبریکی برای انتصاب من نصب نشود نماینده جدید ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه امام علی(ع) در نامه‌ای به مالک‌اشتر به او توصیه کرده بودند که مجاهدانه به مردم خدمت کند، گفت: شاید حکم انتصاب مقام معظم رهبری در ظاهر خطاب به من بود، اما در واقع ستایشی از مردم گیلان بود.
عضو خبرگان رهبری: سند جامع بهبود فرهنگ عمومی تدوین شود/ اعلام حمایت از نماینده جدید ولی فقیه در گیلان نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری در نامه ای، با حمایت از انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین فلاحتی به سمت نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت گفت: حمایت از اقدامات و برنامه‌های سازنده نماینده ولی‌فقیه در گیلان را وظیفه خود می‌دانم.
با حکم مقام معظم رهبری ؛ حجت الاسلام فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت شد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، حجةالاسلام حاج شیخ رسول فلاحتی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.

2 3 صفحه بعدی >>

:: تمامی حقوق این وبسایت متعلق است به مدیریت حوزه علمیه گیلان، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلا مانع است ::